امروز برابر است با :25 نوامبر, 2020

مجموعه مکس بکس

با پیشرفت سریع تکنولوژی، ارتباطات غیرمتمرکز از طریق فناوری بلاک چین پیاده سازی شده اند؛ در این میان بر بستر این فناوری رمزارزهای دیجیتال توسعه یافته و با اقبال عمومی فراوانی روبرو شده اند. کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای توسعه و همگام شدن با تکنولوژ یهای به روز مالی دنیا با سرعت روز افزون در حال پیوستن به این شبکه انتقال اطلاعات و داده میباشند . امنیت بسیار بالا، حفظ اسرار سازمانها و اشخاص، عدم امکان حذف و ویرایش اطلاعات یک مجموعه، از بزرگترین مزایای بلاکچین نسبت به ساختارهای مالی جاری است. سرمایه گذاران بزرگ در سراسر دنیا بخصوص در کشورهایی که در دایره تحریمات گسترده نیز قرار دارند، نظیر کشور ما ، وارد شدن به شبکه بلاک چین و استفاده از رمزارزهای دیجیتال در معاملات را که هم باعث تسهیل امر معاملات و مبادلات بین المللی و هم حفظ ارزش سرمایهای که دیگر مبتنی بر نظا مهای متمرکز بانکداری دنیا نخواهد بود، راهگشا و نتیجه بخش ارزیابی کرده اند. در نتیجه داشتن دانش کافی در این زمینه به افراد حقیقی و حقوقی کمک خواهد کرد تا بتوانند هوشمندانه در مسیر رشد و پیشرفت کسب و کار و یا سرمایه خود گام بردارند و حاشیه امن
سرمایه گذاری خود را روز به روز گسترده تر کنند.
استارتاپ مکس بکس رویکردی مشاورهای/ آموزشی در راستا ی توسعه فناوری در صنایع و کسب و کارهای میهن عزیزمان دارد؛ و با شعار دانش بدون مرز (Borderless-Knowledge) شبکه وسیعی از تریدرهای نخب ه در زمینه مبادلات رمزارزهای دیجیتال را تحت آموزش قرارداده و در مسیر تبدیل شدن به مشاوران متخصص در این صنعت همراهیشان کرده است. همچنین در همین مسیر: آموزش و گستر ش جامعه توسعه دهندگان، پلتفرمها، تحلیلگران و معامله گران، و همچنین معماران زیرساخت از دیگر بخ شهای آموزشی این مجموعه بوده است .
هدف این مجموعه ایجاد بستر ی دانش محور، با ساختار اشتراکی ) Share Data ( و Open Source ، همچنین تبدیل شدن به یکی از قط بهای مطرح این صنعت در سطح جهانی است .

لیدرهای این مجموعه که در دپارتمان های مختلف در جهت رسیدن به آرمانی مشترک همگام شده اند:

احسان مرادی فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید در دانشگاه علم و صنعت است.
احسان در حین تحصیل با توجه به روحیات کارآفرینی خود اولین کسب و کارش را با تاسیس کارخانه تولید سازه های فلزی راه اندازی کرد. سپس به خاطر علاقه ای که به مدیریت اجرایی داشت شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک شد و همچنین دو کسب و کار موفق در حوزه گردشگری و خدمات رفاهی را راه اندازی نمود.
احسان دکترای دوم خود را در رشته مدیریت بازرگانی اخذ نموده و با توجه به مطالعات خود در حوزه استارتاپ ها و آینده پژوهی به حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال علاقه مند شد و به آموزش در این حوزه پرداخت سپس در حوزه mining فعالیت خود را آغاز کرده و به فعالیت در حوزه های کارشناسی و فروش دستگاه miner و مشاوره در زمینه hoteling و cloud mining و انجام خدمات فنی مهندسی در حوزه استخراج رمز ارز پرداخت و در این راستا مجموعه ایران ماینر را با مشارکت شماری از جوانان مستعد تیم سازی و راه اندازی نمود که به یکی از مجموعه های مطرح در ایران تبدیل شد.
در سال ۱۳۹۵ پس از آشنایی با محمد قادری که یکی از بزرگان صنعت crypto و blockchain در ایران است مجموعه maxbex را با شعار دانش بدون مرز راه اندازی نمود.

محمد قادری: فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار است، فعالیت های کامپیوتری خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرد و به عنوان مدیر فنی دیتای مخابرات از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۶ فعالیت داشته است .محمد به عنوان هم بنیان گذار استارتاپ مکس بکس(maxbex)  با ۱۳مدرک تخصصی در گرایش های شبکه و امنیت از وندورهای معتبر دنیا از جمله Cisco ،Microsoft ، linux، comptia اخذ کرده است.

در زمینه بلاک چین و کریپتوکارنسی تخصص هایBBF, blockchain develop, blockchain architect و crypto mastery  پشت سر گذاشته است .

در زمینه تحلیل و متریک نیز در حوزه هایICO وIEOجز ۳۰۰ نفر متخصص ICO bench mark انتخاب شده است .

تا کنون در زمینه بلاک چین و کریپتوکارنسی به عنوان مدرس در سمینارها و دوره های آموزشی بسیاری حضور داشته و در حال حاضر مدرس دوره های آموزشی کریپتوکارنسی و بلاک چین در مجموعه  مکس بکس است . با توجه به اینکه دوره ی کریپتو مستری مکس بکس  با استقبال زیادی مواجه شد  محمد تصمیم به اجرای ایده طراحی سیستم انحصاری کلونی سازی فعالان  این حوزه با برگزاری ورکشاپ ها به صورت عملی گرفت که این دوره ها در دو مقطع basic و advance در استارتاپ مکس بکس درحال برگزاری است .

حامد گل خواری:
حامد در سابقه کاری خود مشاوره و طراحی سیستم برای شرکتها و مجموعه های بزرگی چون شهرداری تهران، قطارهای مسافربری رجاء، صنایع انرژی (EIED)، نیروگاه برق منتظر القایٔم، گروه صنعتی درسا، کرمان تابلو، واگن‌سازی تهران، سرب و روی زنجان، ایران ترانسفو ری، همکاران سیستم، رایورز و .. را دارد.

همچنین کسب و کارهای نوپایی در حوزه تشریفات، لوازم نوزاد و کودک، صادرات مواد غذایی، توزیع نوشیدنی، مشاوره تحصیلی و … را نیز راهنمایی و هدایت کرده است. در این مسیر سابقه تهیه طرح‌هایی جهت تولید خودرو سوپر اسپرت، بازیافت فلزات، صادرات مواد پلیمری و … را نیز دارا می‌باشد.

توانایی اصلی او ساختاردهی، تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی و غیر مالی، استقرار فرآیندها و منتورینگ مجموعه مکس بکس است.

با توجه به تغییرات محیطی سریع در دنیای امروز، بخصوص در حوزه تکنولوژی و اقتصاد، تخصص حامد در مدیریت استراتژیک و توسعه کسب و کار، یاریگر این استارتآپ بوده‌است.

با توجه به تغییرات محیطی سریع در دنیای امروز، بخصوص در حوزه تکنولوژی و اقتصاد، تخصص حامد در مدیریت استراتژیک و توسعه کسب و کار، یاریگر این استارتآپ بوده‌است.

رضا صبوری: فارغ التحصیل مهندسی نفت گرایش فراوری و انتقال گاز در مقطع کارشناسی و MBA-Marketing Strategies  در مقطع کارشناسی ارشد است.

از دیگر مدارک تحصیلی رضا می توان به گذراندن دوره مدیریت استراتژیک از مدرسه کسب و کار کپنهاگن دانمارک و دوره مدیریت شرکت های فشن و لاکچری (Management of fashion and Luxury Companies) از دانشگاه SDA Bocconi میلان ایتالیا اشاره کرد.

رضا فعالیت حرفه ای خود را از سال ۸۶ در حوزه بازرگانی صنعت نفت آغاز کرده که شامل فعالیت و ‌مدیریت در چندین شرکت بزرگ نفتی داخلی و همچنین سابقه فعالیت به عنوان مدیر بازرگانی یک شرکت نفتی در کشور امارات را در کارنامه خود دارد.

در حوزه بازاریابی نیز در زمینه بازاریابی صنعتی، بازاریابی محصول و بازاریابی خدمات سابقه فعالیت چند ساله دارد . در حال حاضر به عنوان مدیر بازاریابی مجموعه مکس بکس در مسیر جدیدی در حوزه تکنولوژی گام بر میدارد.